Форумы-->Благодарности и поздравления-->
| Автор | Klondarke [15] наконец-то чито-некр! |
Сергій, вітаю з черговим досягненням!
11 умка - це чіт, тим більше на 15-му лвл.
Жду від тебе золота на наступних турнірах.
Ну і легких суперників тобі в цьому! ) | | Поздравляю! Маладца!!! | | Вітаю!) | | Поздравляю Серёга! | сколько конкурентов...
поздравляю! | | Вітаю!!! | | Вітаю! | | Поздравляю! | | Всім дякую за привітання!!! | | Вітаю! | | Дякую Шурік!) | | Поздравляю Серёга. | | Пасиб Андрюха!) | | Поздравляю!! | | Поздравляю!!! | | теска вітаю тебе! | | Вітаю!) | Вітаю!
Молоток! | | Поздравляю! | | Вітаю Сергій! Молодець! |
Тема давно не обновлялась и считается устаревшей для дальнейшего обсуждения. К списку тем
|