Форумы-->Благодарности и поздравления-->
| Автор | Поздравляем TKL с Днём Рождения! |
Вітаю з ювілейчиком!
30 - це уже серйозно :)
Здоров'я, щастя, постійної удачі, кріта і осліпона :) | | Вітаю!!! | | Вітаю, Тарас! | | Поздравляю! | | Поздравляю) | | Поздравляю с Днем рождения!!! | | Вітаю з днем народження!!! бажаю тобі невідмовного лак+кріт в житті і в бою:) | | Дякую за привітання, і Вам всього найкращого. |
Тема давно не обновлялась и считается устаревшей для дальнейшего обсуждения. К списку тем
|