Форумы-->Благодарности и поздравления-->
| Автор | Поздравления сокланов из УВЗ с достижениями в феврале!!! |
Найактивніші гравці:
1. Knight_of_God 6к Вітаю!!!
2. zalewskiy 5к Вітаю!!!
3. Maljuk 4к Вітаю!!!
http://stat.guildofheroes.ru/showmonth.php?year=2012&month_num=1&clan=3305
Кращі мисливці-рекордсмени:
1. Vovanchuvak 6к Вітаю!!!
2. sniperwood 5к Вітаю!!!
3. Волинь_Моя 4к Вітаю!!!
http://stat.guildofheroes.ru/go_records.php?show_clan=3305
Призери імперських турнірів:
Сфайрат_дракон виборов срібло в 11-му СМТ :(
GluckTM виборола бронзу в 11-му СМТ :(
Сподіваюсь на ваше повернення!!!
Апи БУ(серед гравців 9 БУ і більше):
anton_posokhov отримав 12 БУ Вітаю!!!
-я-я отримав 10 БУ Вітаю!!!
-Brodyaga- отримав 12 БУ Вітаю!!!
Anna_lit отримав 10 БУ Вітаю!!!
Волинь_Моя отримав 16 БУ Вітаю!!!
Shedon отримав БУ Вітаю!!!
Kisameee отримав 13 БУ Вітаю!!!
kennymk отримав 10 БУ Вітаю!!!
Knight_of_God отримав 9 БУ Вітаю!!!
снобик отримав 11 БУ Вітаю!!!
bogdan1992 отримав 10 БУ Вітаю!!!
Vovanchuvak отримав 11 БУ Вітаю!!!
-фкдк- отримав 9 БУ Вітаю!!!
Дівчата всіх вітаю з 8-м Березня!!!
Удачі всім, незупиняйтесь в рості і отримуйте фан від гри!!! | | Молодці.) | | так тримати!!!! | | ВIТАЮ)) | | Вітаю!!! Ростемо :) | | Вітаю, так тримати! | | Вітаю | | Вітаю, так тримати! | | герої)))) | | ого...ну і багацько =))) такими темпами багато чого досягнете!! вітаю!! |
Тема давно не обновлялась и считается устаревшей для дальнейшего обсуждения. К списку тем
|