Форумы-->Благодарности и поздравления-->
| Автор | снобик 12 БР |
Вітаємо нашого соклана і учасника Ради Клану снобик зі здобуттям 12 Бойового рівня.
Успіхів,Удачі і перемог як в віртуальному світі так і в реальному!!! | | Вітаю ))))))))))) Успіхів і перемог )))) З тебе пляшка )))))) | | Ага коньяку шабо і 1 кг цукерок ромашка на закуску |
Тема давно не обновлялась и считается устаревшей для дальнейшего обсуждения. К списку тем
|