| Автор | weco 15 БР |
Вітаємо нашого Главу Клану weco зі здобуттям 15 Бойового рівня.
І шоб він був Главою не тільки технічного а уже нашого уже бойового клану!
Успіхів,Удачі і перемог як в віртуальному світі так і в реальному!!! [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:29:39 // п.2.5 Общих правил форума] |
| З тебе пляшка ))) |
Вітаю!!! [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:30:13 // п.2.5 Общих правил форума] |
вітаю!!! [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:30:25 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю,вуйку)ростіть великі)) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:30:42 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю!!!))))) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:30:56 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:31:08 // п.2.5 Общих правил форума] |
Ромасику)
Удачі тобу у всьому))) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:31:22 // п.2.5 Общих правил форума] |
| Вітаю)))))))Удачі) |
| Огромное СПАСИБО за поздравления )))) (изв. за мой русский) )))) |
| тема закрыта by _WapMaster_ (2012-05-07 11:31:54) |
|---|