| Автор | Поздравляем бойца с днюхой в реале! |
Поздравим "sasa18" с днем рождения!!
З Днем Народження, тебе, Сашко. У цей славний денечек весняний тобі побажань і поздоровлень не злічити, від усіх друзів і від знайомих. Адже в них все найпотаємніше, а головне, це ж звичайно, побажання любові і добра. Хай завжди весна наповнює тебе радістю. [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 20:24:01 // п.1 БиП + п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю!!!))) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:24:47 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю!!! Бажаю провести цей рік в ГВД і особливо в реалі так щоб потім було про що згадати :) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:25:05 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю, Сашко з днем народження!!! Хай все збудеться!!! Удачі і натхнення як в реалі так і у грі!!! [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:25:20 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю!! [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:25:33 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю!!!! [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:25:51 // п.2.5 Общих правил форума] |
Привіт !!!! Вітаю Сашко [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-03-19 08:26:06 // п.2.5 Общих правил форума] |
| тема закрыта by Трояк (2012-03-18 20:22:23) |
|---|