| Автор | -GladiatoeR- [11] с днем Рождения |
Вітаємо нашого Голову Ради клану -GladiatoeR- з днем народження.Він фактично Начальник Служби Безпеки клану.
Бажаємо йому щастя, головне міцного здоровя, щастя і досягення своїх цілей в житті.
З повагою Керівництво клану [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-08 00:03:11 // п.2.5 Общих правил форума (рецидив)] |
Андрюша! всіх благ тобі у житті))) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-07 00:04:24 // п.2.5 Общих правил форума (рецидив)] |
Найщиріші вітання. Здійснення всіх мрій )) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-06 00:06:11 // п.2.5 Общих правил форума] |
з тебе пляшка шабо [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-11 00:06:58 // п.2.5 Общих правил форума (рецидив*2)] |
Великі ВІТАННЯ !!!!! ))
Міцного здоровья, любові і здійснення твоїх задумів.
Перемогай і будь першим у всьому. ))
Із святом ))) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-06 00:07:17 // п.2.5 Общих правил форума] |
З Днюхою ))))))
Успіхіх і перемог !! ) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-06 00:07:32 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю!
Бажаю щастя, здоров*я і всього, що ти сам собі бажаєш) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-06 00:08:00 // п.2.5 Общих правил форума] |
Всім спасибі!!!))) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-08 00:08:26 // п.2.5 Общих правил форума (рецидив)] |
Вітаю=) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-06 00:08:43 // п.2.5 Общих правил форума] |
Вітаю. [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-07 00:09:12 // п.2.5 Общих правил форума (рецидив)] |
Поздравляю!
P.S. Тема будет закрыта, если продолжатся нарушения. |
Вітаю..!!!
БД і удачі тобі)) [Игрок забанен смотрителем Трояк до 2012-04-06 01:01:45 // п.2.5 Общих правил форума] |
| тема закрыта by Трояк (2012-04-05 01:01:04) |
|---|