| Автор | Поздравляем игрока Hisalya c днём рождения - 20 лет !!! |
вітаєм Раманичя з день народженям бажаєм шоб пожинився і немішав мені грати герої_гГГг)))
удачних боїв на войні і шоб получів рар арт!) [Игрок забанен смотрителем Belousov до 2012-04-27 11:46:44 // П.2.5.1 общих правил форума] |
вітаю воїн! [Игрок забанен смотрителем Belousov до 2012-04-28 11:49:14 // П.2.5.1 общих правил форума, рецидив] |
| поздровляю |
| СПС!!!!!!!!!! |
Мої вітання! Хай буде все як ти того хочеш! [Игрок забанен смотрителем Belousov до 2012-04-30 11:50:40 // П.2.5.1 общих правил форума, рецидив*3] |
Вітаю..))
Бажаю лака і бд тобі:) [Игрок забанен смотрителем Belousov до 2012-04-30 11:52:22 // П.2.5.1 общих правил форума, рецидив*3] |
| Щирі вітання! Многая літа! / Sincere congratulations! Many Years! / Herzlichen Gluckwunsch! Viele Jahre! / Искренние поздравления! Многая лета! |
| Дякую./Спасибо. |
Вітаю) [Игрок забанен смотрителем Belousov до 2012-04-27 17:39:14 // П.2.5.1 общих правил форума.] |
Вітаю, друже ! [Игрок забанен смотрителем Belousov до 2012-04-28 17:40:26 // П.2.5.1 общих правил форума, рецидив] |
| Поздоровляю ! |
| Вітаю! |
| Вітаю!!! успіхів у грі. |
Вітаю! Не мішай брату герої грати, чув?
))))) |
| Вітаю !!! |
| Дякую! |